EN

COMING March 9th, 2017

Platformy

Media Pack

Zawiera screeny
i informacje o grze

36 MB

Support

Opis

Rzuć się do ucieczki na oczach milionów telewidzów w wyścigowej grze akcji Highway Getaway! Wybierz najszybszy samochód i tuninguj go wykorzystując szeroką gamę ulepszeń i przedmiotów, które pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Zdobywaj coraz wyższą pozycję na liście najlepszych wyników, śledź postępy swoich znajomych i prześcigaj ich w finezyjnym stylu. Przyciągnij przed odbiorniki jak największą ilość widzów poprzez widowiskowe wyminięcia innych samochodów i rozbijanie pojazdów specjalnych na zlecenie szefa programu telewizyjnego. Odblokuj dodatkowe tryby gry, w których Twoim zdaniem będzie rabunek furgonetki pełnej pieniędzy, odbicie więźniów z transportu czy uniknięcie policyjnej obławy. Zostań prawdziwym królem autostrad i zdobądź popularność milionów oglądających!

Cechy

  • Dynamiczna rozgrywka gry wyścigowej w unikalnym połączeniu z mechanikami endless runner
  • Jednoręczne, proste sterowanie - jednak nie takie łatwe do mistrzowskiego opanowania!
  • Specjalne tryby z innymi zasadami, oferujące wyższe nagrody: napad na furgonetkę pełną pieniędzy, odbicie więźniów z transportu czy uniknięcie policyjnej obławy
  • Piękna grafika 3D osadzona w świecie szerokich autostrad i zawrotnej prędkości.
  • Ponad 200 misji pośród różnorodnych, unikalnych trybów gry.
  • 10 samochodów na start, w tym szybkie auta sportowe, potężne VAN-y czy SUV-y, każdy z nich z innymi umiejętnościami specjalnymi dającymi przewagę.
  • Rozwinięte opcje customizacji pojazdu - wybierz swój ulubiony kolor samochodu, ulepszenia, doładowania i inne, aby dopasować auto do Twojego stylu gry.
500 Internal Server Error
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error

An internal error occurred.