EN

COMING April 20th, 2017

Platformy

Media Pack

Zawiera screeny
i informacje o grze

Support

in brief

Take the fight to the next level in Real Boxing 2 ROCKY™ - sequel to the award winning Real Boxing™ and the first authentic ROCKY experience for mobile devices! Enter the ring as Rocky Balboa and relive the epic boxing saga as you face legendary opponents including Apollo Creed, Clubber Lang and Ivan Drago. Explore the world of ROCKY like never before with unique unlockable ROCKY-themed content and fight your way to the top. Create your own boxer and train with Mickey Goldmill to win the World Champion title in a seamless singleplayer and ranked multiplayer Career mode! Create your own play style using hundreds of powerful upgradable items, abilities and a variety of character stats. Ready for Round 2?

FEATURES

  • Fight as Rocky Balboa and relive iconic moments from the legendary boxing saga and unlock ROCKY™-themed content
  • Challenge the world in an a seamless singleplayer and ranked multiplayer Career Mode
  • Crush your opponents using a range of devastating Special Moves, Focus abilities and boosts
  • Fight, and unlock hundreds of powerful upgradable and customizable items and gear
  • Choose your own play style by leveling up your stats and abilities
  • Play exciting minigames, enjoy a variety of social features and try your luck in Daily Lottery
  • Experience jaw-dropping visuals powered by Unreal Engine 4 technology

What's new in Real Boxing 2 ROCKY™?

06 02 2017

Najnowsza aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

W ostatniej odsłonie Real Boxing 2 ROCKY loteria została poddana kompletnej przebudowie dzięki wdrożeniu systemu LOTTERY ROYALE. Wszystko po to, by zapewnić graczom jeszcze więcej angażujących i ciekawych doświadczeń z nowymi kartami, nagrodami i możliwością odblokowania unikalnych przedmiotów. Od teraz gracze poprzez system loterii mogą odblokować dodatkowy sprzęt, a nawet skórki dla bokserów. Oczywiście, Lottery Royale musi iść w parze z wielkim turniejem Grand Lottery Royale, gdzie gracze będą mogli wygrać niedostępne wcześniej nagrody! Dla wszystkich bokserów, którzy uważają że widzieli już wszystko - udowodnimy, że się mylą!Aktualizacja LOTTERY ROYALE dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

12 12 2016

Świąteczna aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Przygotuj się na Świąteczną aktualizację, a w niej: nowy tryb świąteczny - doświadcz całkowicie nowych wrażeń w starciu z unikalnymi bossami, włączając w to Człowieka-Renifera, Iceberga I przypakowanego Świętego Mikołaja we własnej osobie; nowe świąteczne turnieje - pokonuj przeciwników i wygraj nagrody specjalne dostępne tylko w okresie świątecznym; nowy motyw świąteczny w menusach - świąteczna muzyczka i klimatyczny śnieg; nowy zestaw kart w loterii – ciekawe co uda Ci się wyciągnąć z pod choinki; przeceny na zakupy w grze - ponieważ poczuliśmy nastrój obdarowywania!Świąteczna aktualizacja dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

16 11 2016

Mija rok od premiery Real Boxing 2

Wejdź na zupełnie nowy bokserski poziom w "Aktualizacji Jubileuszowej " do Real Boxing 2 ROCKY™ i świętuj 1 rocznicę gry!"Aktualizacja Jubileuszowa" wprowadza nową treść, w tym: nagrywanie powtórek - możliwość nagrania, analizy, edycji i udostępniania najciekawszych wybranych fragmentów walk; tryb stajni bokserskiej - zarządzaj swoją własną drużyną bokserów; nowego przeciwnika specjalnego - stań do walki z Legendarnym Golemem i wygraj unikalny zestaw przedmiotów; nowe turnieje - świeże zasady i nowe mechaniki. "Aktualizacja Jubileuszowa" dostępna jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

21 09 2016

"Miażdżący cios" - aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Zniszcz swoich przeciwników dzięki najnowszej aktualizacji “Miażdżący cios” w Real Boxing 2 ROCKY. Spraw, że Twój bokser będzie jeszcze potężniejszy wkraczając na ścieżkę przygotowań do pojedynku z Lizardmanem we własnej osobie. Zdominuj nadchodzące Mistrzostwa!Aktualizacja “Miażdżący cios” wprowadza do Real Boxing 2 ROCKY: nowe turnieje na nowych zasadach oraz świeże mechaniki oferujące ruchy specjalne i ciosy, które najprościej rzecz ujmując zmiotą przeciwników w ringu; nowy przeciwnik specjalny – Lizardman, który wypełzł ze swojej jaskini aby stanąć w przeciwnym narożniku; wyższy level cap – 10 dodatkowych poziomów; więcej efektów specjalnych, w tym bardziej dynamiczna kamera i inne. “Miażdżący cios” dostępny jest za darmo w sklepach Apple App Store i Google Play.

04 07 2016

Nowa aktualizacja Real Boxing 2 ROCKY™.

Real Boxing 2 ROCKY™, pierwsze pełnoprawna gra z uniwersum ROCKIEGO na urządzenia mobilne uderza z impetem dzięki nowej aktualizacji “Zdobądź Mistrzostwo” dostępnej od dziś za darmo w Apple App Store. Najnowsza aktualizacja wprowadza różnorodne turnieje sieciowe, w których gracze z całego świata mogą walczyć ze sobą o tytuł Mistrza i odjazdowe nagrody. Nowością jest także funkcja „Codzienne Propsy”, która dzień po dniu stawia przed graczami coraz większe wyzwania i jeszcze bardziej odjechane nagrody. Gracze poszukujący nowych wymagających przeciwników zapewne ucieszą się z powrotu Demona - ulubieńca publiczności z pierwszej części Real Boxing®. W ramach wydarzenia do zdobycia jest zestaw demonicznego ekwipunku, a także skórka dająca graczom wygląd tego unikatowego bossa. Aktualizacja zapewnia także jeszcze lepsze doznania na wszystkich obsługiwanych urządzeniach dzięki licznym udoskonaleniom technicznym. Aktualizacja “Zdobądź Mistrzostwo” gry Real Boxing 2 ROCKY™ dostępna jest za da...

31 03 2016

Premiera Real Boxing 2 ROCKY™

Od dziś gracze na całym świecie mogą pobrać najnowszy rozdział wielokrotnie nagradzanej bokserskiej serii od Vivid Games. Real Boxing 2 ROCKY™ stanowi pierwszą pełnoprawną produkcję na licencji ROCKY na urządzenia mobilne. Real Boxing 2 ROCKY™ pozwala graczom wcielić się w Rockiego Balboa, lub stworzyć własną sylwetkę pięściarza i zmierzyć się z legendami bokserskiej sagi takimi jak Apollo Creed, Clubber Lang czy Ivan Drago. Rywalizując w trybie kariery gracze będą mogli odblokować wygląd ikonicznych postaci z serii ROCKY, z którymi przyjdzie im się zmierzyć, a także zdobyć ponad 40 nowych przedmiotów do modyfikacji ekwipunku zawodnika inspirowanych filmami. Real Boxing 2 ROCKY™ zawiera również gratkę dla fanów najnowszej odsłony filmowej serii, zeszłorocznego megahitu "Creed". Jednym z przeciwników w grze jest teraz "Pretty" Ricky Conlan - główny rywal Adonisa Johnsona. Oprócz nowej rozbudowanej zawartości, aktualizacja udoskonala rozgrywkę, m.in. poprzez modyfikację trybu kariery. Gr...

19 02 2016

Mobile Trends Award dla Real Boxing 2™

2016 Najnowsza produkcja studia Vivid Games została wybrana najlepszą grą mobilną podczas uroczystej gali wręczenia nagród Mobile Trends Awards w Krakowie. Nagrody Mobile Trends Awards zostały przyznane po raz piąty. W 2013 roku w konkursie wyróżniono Real Boxing™. W 2015 do nagrody nominowany był także Godfire™: Rise of Prometheus.

18 02 2016

Nowa aktualizacja Real Boxing 2 CREED™

Oficjalna mobilna gra filmowego megahitu CREED wzbogaca się o dodatkową zawartość w tym dodatkowe opcje modyfikacji wyglądu zawodnika, nowych Unikatowych Bossów do pokonania i boosty. W Showman Update gracze mają możliwość odblokowania i przejęcia wyglądu Unikatowych Bossów na swoich zawodników, zyskując także dostęp do specjalnych bonusów. To także okazja by zmierzyć się z nowymi Unikatowymi Bossami, by zdobyć potężne nagrody. Aktualizacja wprowadza do gry także nowe boosty, którymi graczę będą mogli zaskakiwać swoich rywali, a także usprawnia działanie trybu dla wielu graczy. Aktualizacja Showman Update dostępna jest za darmo w Apple App Store. Zawartość aktualizacji pojawi się na urządzenia z systemem Android wkrótce.

17 12 2015

Pierwsza aktualizacja Real Boxing 2 CREED™

Pierwsza aktualizacja oficjalnej mobilnej gry filmowego megahitu CREED rozgrzewa graczy nowymi wyzwaniami, przeciwnikami, wciągającymi funkcjami społecznościowymi, oraz wersjami językowymi. Dostępna za darmo aktualizacja Winter Update pozwoli graczom zmierzyć się z nowym, wymagającym typem przeciwnika, dostępnym jedynie przez określony czas za pokonanie których do zdobycia są unikatowe nagrody. Aktualizacja to także 9 zupełnie nowych, potężnych przedmiotów, oraz możliwość wysyłania prezentów do przyjaciół i rywali. Od dnia dzisiejszego tytuł dostępny jest również w tureckiej, brazylijskiej oraz tajskiej wersji językowej.Real Boxing 2 CREED™ wraz z aktualizacją Winter Update mozna pobrać za darmo ze sklepu Apple App Store oraz Google Play.

19 11 2015

Premiera Real Boxing 2 CREED™!

Vivid Games, największy producent gier mobilnych w Polsce oraz MGM Interactive, oddział Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. (MGM) z przyjemnością ogłaszają premierę oficjalnej gry mobilnej długo oczekiwanego filmowego megahitu CREED.Tytuł dostępny jest za darmo w modelu free-to-play w sklepach Apple App Store oraz Google Play. Więcej szczegółów znajduje się w informacji prasowej poniżej.
500 Internal Server Error
500 Internal Server Error

500 Internal Server Error

An internal error occurred.